Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka


LOVERATOR MUSIC LOUNGE BY loverator

Panda Mix Show odstartoval v roce 2008 jako malý hudební kanál zaměřený zejména na drum & bass. Za posledních pět let se však stal tak populárním, že se brzy změnil v číslo 1 mix show na YouTube. K dnešnímu dni je Panda Mix Show jedním z nejsledovanějších hudebních kanálů na YouTube s více než 200 tisíci odběrateli, 57 miliony shlédnutí a měsíčně dosahuje až jednoho milionu posluchačů z celého světa. Nás proto těší, že hudebníci takového formátu věnovali kousek svého času i nám, aby složili hudbu pro LOVERATOR. Za pomoci ilustrátora Garva, jehož kresby již znáte z našich webů, tak vzniklo poutavé video, v němž se můžete pokochat Garvovými obrázky a zároveň se zaposlouchat do uklidňující melodie z dílny Panda Mix Show.

Audio:
MP3 - Long version (17:52 min.) ke stažení
MP3 - Short version (3:37 min.) ke stažení
Soundcloud.com

Video:
Youtube - Long version (17:52 min.) na youtube.com
Youtube - Short version (3:37 min.) na youtube.com
 

LOVERATORSdílej video a získáš příští měsíc slevu.

Chcete se stát pravými LOVERATOR GURU a být informováni o všech slevách a novinkách ze světa sexu a erotiky? Staňte se našimi fanoušky na facebooku.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

Užij si divokou roční jízdu
s LOVERATOREM a se
slevou 5 000 Kč

více

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

LOVERATOR DOPORUČIT
E-MAILEM

odeslat

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.