Nákupní košík

(0 Kč) žádná položka


Mike Carl Green je muž, který má rád příjemné věci, krásné ženy a dobrý sex.
A nejlépe kombinaci všeho dohromady. Je to velký požitkář a také rád dává ostatním možnost, aby si toho, co mohou v životě dostat, užívali plnými doušky. A k tomu neodmyslitelně patří jak jeho řada LOVERATORů, kterou pro tyto účely se svým týmem lidí navrhoval, testoval a vyráběl. Aby jeho zkoušení mělo opravdovou váhu, rozhodl se jeden ze svých produktů nechat ohodnotit opravdovými odborníky na sex a svět erotiky. Proto se spojil s časopisem Playboy, který má v této oblasti bohaté dlouholeté zkušenosti K dokonalosti tedy chybělo už jen jediné. A mluvíme-li o něčem, co je nádherné a přitom žádoucí, a hledáme mezi tím nějaké spojení, pak nás nemůže napadnout nikdo jiný, než úchvatná sexy dračice Veronika Fasterová.

 

Ideální spolupráce, která následovala při focení s touto profesionálkou, zkušenými fotografy Playboy magazínu a našeho pomocníčka iloveLOVE byla nastolena na vysokou úroveň. Hlavní hvězdy si opravdu padly do oka. Dalo by se říci, že i do náruče a do klína, jelikož oblíbenost podložky naší Playmate Veroniky Fasterové a jejich mazlení nebrali konce. Titulní strana výtisku, který byl na novinové stánky umístěn v měsíci květnu, tak byla zajištěna a hlavní role obsazeny. Aby toho nebylo málo, protože jedním tímto produktem naše široké portfolio nekončí, byl tomuto tématu věnován celý pictoriál. Zde jste se mohli dozvědět vše, co vás zajímá. O tom, co vše přišlo na trh s tímto nápadem, jaké jsou další podložky a především fotky, které vás inspirovaly k tomu, jak který produkt použít.


loveratorBestseller

Vyzkoušeno zákazníky! Jeden
z nejprodávanějších modelů.

loverator Novinka

Horká novinka z kolekce LOVERATOR EXCLUSIVE

loverator DESIGN EDITION

Spousta možných kombinací pro váš lepší sexuální žvot.

Užij si divokou roční jízdu
s LOVERATOREM a se
slevou 5 000 Kč

více

loveratorŠPANĚLSKÝ SAMET
MATERIÁL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Hmmm, tak měkký při každém mém pohybu. Tak náramně heboučký při každém pohlazení. Jako by byl živý a přesně věděl, co chci. Tak pozorný ke všem mým potřebám a požadavkům. Je to jako by si se mnou hrál. Položím se na něj a je mi tak dobře. Samet mě hřeje a laská pode mnou a můj přítel dělá totéž na mě. Ať se pohnu jakkoliv a kamkoliv, zabořím se ještě hlouběji. Propadám se jako ve snu a když se posunu někam jinam, opět tam je, čeká na mě a podporuje mě ve všem, co na něm chci dělat. Hmmm – naprosto dokonalé!LOVERATOR Design by
Mike Carl Green

Průmyslový šéfdesignér Mike Carl Green šel při vývoji loveratoru až k počátkům fyziky a mechaniky. Do těchto zákonů zasadil reálné situace lidského života, fyziologii těla a lidského myšlení včetně základních instinktů.

LOVERATOR DOPORUČIT
E-MAILEM

odeslat

© Copyright 2012 Loverator & MCG Art Česká republika. Všechna práva vyhrazena. mcg-art.com
Všechny osoby na fotkách zveřejněných na webu jsou starší 18 let. Kreativa a tvorba: Mike Carl Green.